קליניקה

אודות

הקליניקה מעניקה טיפולים מסובסדים לתושבי האזור. בקליניקה עובדות בוגרות תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי n.l.p. וויסות חושי, הן ילוו ויודרכו ע"י מטפלות ופסיכולוגיות מהשורה הראשונה.

פתיחת הקליניקה נעשית בשיתוף פעולה עם מרכז חוסן, השירות הפסיכולוגי, בריאות הנפש, תיכונים, בתי ספר וגנים. המטרה שלנו, להעניק שירות לתושבי העיר והסביבה ע"י הבוגרות שרכשו כלים מקצועיים במהלך לימודי התואר. העובדה שהלימודים עצמם מתקיימים במכללה באווירה חסידית ומתוך תחושת שליחות ללא ספק מוסיפה למקצועיות של הבוגרות וכך גם להצלחת הטיפול.

ידוע שתורת החסידות שופכת אור על תורת הנפש. נפש האדם משתוקקת למשמעות ולמלא את ייעודה בעולם. כך שהכרת תורת החסידות ותפקיד האדם בעולם הינו חלק אינטגרלי מרפואת הנפש עצמה. כשמדובר במטופל/ת דתי ישנה חשיבות יתר למטפל/ת שמגיע/ה מאותו רקע תרבותי, רק כך יכול המטפל להבין באמת את נפש המטופל ולסייע לו. כמו כן ישנן אוכלוסיות שלא מצליחות לקבל את שירותי בריאות הנפש להם הם זקוקים במרפאות הציבוריות עקב העומס הרב, ואין ביכולתם לממן טיפולים אלו במרפאות הפרטיות – עבורם אנחנו כאן.

בקליניקה מחויבים לסטנדרטים מחמירים של טיפול, אתיקה וסודיות מול המטופלים, כמתחייב בחוק. השירות כולל טיפול אישי וקבוצתי. בנוסף הקליניקה תעניק שירות בתוך תיכונים, בתי הספר והגנים באיזור, כל זאת בתיאום עם הצוותים החינוכיים.

קביעת תור

עלויות

150 ₪ לשעת טיפול (45 דק').